Скандал навколо сім'ї російської співачки Наташі Корольової і стриптизера Сергія Глушка досі не вщухає. Інцидент, що стався днями, лише підлив масла у вогонь у цій неоднозначній історії.

Екскоханка Сергія Глушка Анастасія Шульженко знову вирішила достукатися до колишнього коханого. Вона підкараулила артиста після виступу, і кинулася до нього на шию. Дівчина була вся на емоціях, вона благала артиста поговорити з нею і запевняла, що любить його. Однак, Сергій не став слухати її і просто з силою відштовхнув від себе. Про це пишуть місцеві ЗМІ.

Тарзан і Анастасія Шульженко, фото: oglavnom.su

Як запевняє Анастасія, вона дуже невдало впала і це закінчилося черепно-мозковою травмою. Але цього разу дівчина звернулася не тільки в мас-медіа, а ще й до юриста. Адвокат Анастасії заявив журналістам, що Сергію загрожує звинувачення в заподіянні шкоди здоров'ю, і питання буде вирішуватися вже в суді.

Сама Анастасія розповідає, що інцидент її потряс, оскільки вона вважала Сергія близькою людиною і ніяк не очікувала такої жорсткої реакції. Дівчина запевняє, що про їх зв'язок з Сергієм ніхто б не дізнався, якби не її передбачувана вагітність. Водночас є люди, які запевняють, що Анастасія не вперше намагається провернути подібну аферу. 

Анастасія Шульженко, фото: oglavnom.su

Раніше ми повідомляли, що Алла Мазур, яка бореться з онкологією, кардинально змінила стиль та зачіску: "Я жива..."

Нагадаємо також, Тіна Кароль безсоромно виставила напоказ свої принади: "Навіщо так оголювати..."