Українська співачка Тіна Кароль знялась для відомого глянцю Vogue Ukraine. Але через відверте фото без спідньої білизни зірка отримала не лише шквал емоцій, але й чимало критики.

На знімку артистка лежить у ліжку, злегка прикрившись ковдрою. І цілком очевидно, що на співачці немає спідньої білизни. Цього не могли не помітити підписники Тіни Кароль. Дехто пише, що попри любов та прихильність до неї, не вважають такі знімки доречними.

Тіна Кароль, фото: instagram.com/tina_karol

Під фотографією Тіни Кароль коментують: 

"Тіна! Не роби такі фото. Ти оригінальна в тому плані, що ти є. Залишайся такою! Тобі це не йде! Я думаю твої батьки і Веня не вважають це красивим!!! Ти і так особлива! Нежеся! Чуттєва! Будь такий!! Недосяжною, а не..."

"Ви ж в одному інтерв'ю говорили, що вас не побачать ніколи голою"

"Ну напевно цей стан душі❤️ засуджувати не треба."

"Повний Уля ля 🔥 🥵"

"Не треба цього робити"

"Я дуже люблю Тіну ну навіщо такі страмні фото робити вона така прекрасна і в одязі що за мода пішла"

Фото: instagram.com/tina_karol

Фото: instagram.com/tina_karol

Фото: instagram.com/tina_karol

Фото: instagram.com/tina_karol

Фото: instagram.com/tina_karol

Раніше ми повідомляли, що Остапчук під час медового місяця зізнався, чи вагітна його дружина і згадав колишню з дітьми: "Не збираюся...".  Володимир Остапчук і Христина Гірник деякий час тішили фанатів фотографіями зі свого весілля. Однак тепер настав час знімків з медового місяця.

Нагадаємо також, Тарзан після того, як зрадив Корольовій, показався в одних трусах: оскаженілий погляд і зелені зуби. Глушко заперечує, що в його родині є проблеми і всіляко намагається показати, що у них з дружиною все гаразд. Своєю чергою Наташа Корольова теж всіляко намагається відволіктися від скандалу.