Український співак Олег Винник, який нещодавно перехворів на коронавірус, розповів, як відчуває себе після хвороби.

Як передає Новинар, про цю інформацію повідомляє видання "Факти".

Зазначається, що коли артистові через це довелося покинути шоу "Танці з зірками", в решті-решт він про це не шкодує, оскільки перемога в проєкті ніколи не була його метою.

"На шляху можуть траплятися непередбачені речі, наприклад, коронавірус. І це ніяка не відмазка, а гірка правда. Чесно кажучи, коли я захворів, то нудьгував по паркету. Зрозумів, як круто, що зі мною трапилася така історія. Спочатку, під час перших тренувань, довелося понервувати, тому що танці – це шок для тіла і мозку, не все відразу виходить. Але настав момент, коли на репетиціях я почав кайфувати і навіть час від часу дивитися на своє відображення в дзеркалі – дуже довго я цього робити не міг", – розповів улюбленець української публіки.

Олег Винник, скріншот з відео

Згідно зі словами співака, зараз він почуває себе здоровим. Тільки здатність сприймати запахи і смак їжі ще повністю не відновилася. Але це не єдине, що нагадує йому про коронавірус.

"З'явилися почуття, яких раніше не було. Наприклад, я почав по-іншому відчувати своє тіло. М'язи стали набагато легші. За час участі в "Танцях з зірками" і в період хвороби разом я втратив 10 кілограмів", – зазначив зірковий виконавець.

Зазначимо, що наразі Винник розпочав написання нових пісень, і навіть планує дуетну композицію.

Нагадаємо, що після відміни концертів Олег Винник знайшов собі "неживих" слухачів.

Раніше ми повідомляли, що Олег Винник зробив сумну заяву для фанатів - "Через коронавірус..."

Також нагадаємо, що Олег Винник виступив на весіллі "путінського" родича: "зірковий гість спалився".