Популярна українська актриса і зірка комедійного серіалу "Свати" Анна Кошмал показала щасливі фотографії і розповіла про своє ставлення до пір року.

Молода дівчина вирішила продемонструвати на фото, як вона ставиться до холоду, показавши сяючі очі і променисту посмішку.

Відповідні фотографії Анна Кошмал опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Молода актриса вирішила зачарувати шанувальників яскравими знімками, на яких виглядає, немов маленька дитина, які радіє будь-якій дрібниці. Анна одягнена в чорну зимову куртку, сіру шапку і капюшон від зеленого худі.

На обличчі її видно щасливі очі і яскрава посмішка, що говорить про те, що актриса рада настанню холоду. Анна Кошмал, яка талановито зіграла роль Женьки в серіалі "Свати", розповіла про щасливі дрібниці в житті.

"Я перестала серйозно ставитися до пір року. Час так швидко летить. Я це особливо відчула з появою сина. Раніше я закривалася на зиму вдома з книгами і виходила лише при необхідності і на роботу, ніяких прогулянок. Але ось уже третю зиму мене не лякає холод, я не боюся замерзнути і холодне свіже повітря приносить особливе задоволення моїм легким. Дихати це взагалі чарівний подарунок. Я завжди зосереджуюся на диханні для відпочинку, заспокоєння і прийняття будь - яких рішень", - підписала знімки Анна Кошмал.

Скріншот зі сторінки Анни Кошмал в Instagram

Скріншот зі сторінки Анни Кошмал в Instagram

Шанувальники, які полюбили Анну вже багато років тому і з задоволенням спостерігають за її життям, залишили свої коментарі під її постом.

"Аня, така красива, щаслива, зарядила мене і я тепер посміхаюся☺️ дякую!❤ ️", "На мою в цьому місті, Сонце підміняєш ти)", "дорога Аня ❤️, читаю ваш Опис під фотографіями і "чую" ваш голос, як ніби ви це говорите! Обожнюю ваші ролі! Удачі Вам і прекрастной зими і всіх благ!! ❄ ☀ 😍",- коментують шанувальники актриси.

Коментарі зі сторінки Анни Кошмал в Instagram

Коментарі зі сторінки Анни Кошмал в Instagram

Коментарі зі сторінки Анни Кошмал в Instagram

Нагадаємо, що популярна російська актриса Анастасія Заворотнюк хотіла особисто привітати Миколу Баскова з днем народження.

Як раніше повідомляв портал "Новинар", актриса і зірка студії "Квартал 95" Олена Кравець захворіла коронавірусом.

Також портал "Новинар" писав, що українська актриса Ксенія Мішина назвала подарунки, які не варто дарувати на побаченнях.