Герой минулого сезону найромантичнішого шоу "Холостяк" і популярний український телеведучий Микита Добринін пояснив, чому він пропадав на один день зі своєї соціальної мережі. Микита розповів, що він складав державний іспит у своєму університеті, а потім на нього чекає захист диплома.

Відповідне відео Микита Добринін опублікував у розділі Stories на своїй сторінці в Instagram.

Нещодавно екс-холостяк Микита Добринін говорив про те, що він незабаром закінчує навчання. У нього повинен був бути державний іспит, захист дипломної роботи, а ще паралельно – випускний в їх з Квіткової онлайн-академії.

Через іспит Микиті довелося пропасти з соціальної мережі, але на наступний день він пояснив свою пропажу. Виявляється, Микита вже здав іспит, тому йому залишилося захистити диплом.

Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram

Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram

"Друзі, сьогодні, правда, був такий дуже хвилюючий день для мене особисто день. Я здавав держіспит за своєю спеціальністю в Академії. Моторошно хвилювався, але спасибі всім! Ще один не менш важливий етап-це захист диплома, моєї магістерської роботи, тепер просто готуюся до захисту диплома. Спасибі всім, хто цікавиться, хто пише", - звернувся до своєї аудиторії український ведучий Микита Добринін, який одягнений в худі пастельного кольору.

Нагадаємо, що радіо- і телеведучий Микита Добринін розповів шанувальникам про свій державний іспит і Закінчення навчання.

Як раніше повідомляв портал "Новинар", ведучий Микита Добринін показав один день з самоізоляції з Дашею квітковою.

Також портал "Новинар" писав, що український ведучий Юрій Горбунов показав сімейний знімок з Катею Осадчою і маленьким сином.