Відомий співак та композитор, народний артист України Павло Зібров розповів, як двічі у своєму житті залишався без своїх знаменитих вусів. Спогадами артист поділився на своїй сторінці в Інстаграмі. 

"Зібров БЕЗ вусів? Я двічі був без вусів. Після консерваторії призвали до лав радянської армії, мені був 21 рік. Тоді усіх поголили і вуса збрили, я страшенно переживав. Було страшно і незвично — і я, і не я, але, що поробиш, якось пережив.", - написав артист. Павло Зібров

Вдруге Павло Зібров вирішив збрити вуса, щоб помолодіти. Однак результат виявився не таким, як він очікував. Дружина не тільки його не впізнала, а ще й змусила відрости вуса знову і відправила спати на кухню.

Павло Зібров, instagram.com/pavlo_zibrov

"Другий раз у 35 сам дурку зваляв, коли Маринка поїхала до батьків. Вона не була в Києві два–три дні, це як раз був Старий новий рік. Я собі думаю, треба оновитися, буду молодим, узяв лезо - і зрубав вуса! Вона приїхала на вокзал, виходить із потяга, подаю їй ручку — а та проходить повз. Ще й каже: «Молодой человек, что вы тут руки протягиваете?!». Не впізнала, пройшла метрів п’ять, а потім повертається, бачу в неї такі божевільні очі й вмикається сирена: «Ты что сделал? Ты зачем усы сбрил?!!!!». Почала лаятися, мені тоді соромно було, хотів сюрприз зробити...от і зробив, що півтора місяця спав на кухні, поки не повернулися вуса.", - розповів співак. Павло Зібров

Павло Зібров жартома додав, що вуса є його оберегом, завдяки якому у нього є дар писати музику:

"От такі то справи, друзі. А ще мої вуса це зв’язок з космосом, якщо їх поголити пропаде голос та дар писати музику, гроші не будуть приходити, а жінки обходити, тож бережу як зіницю ока!", - зізнався Зібров. Павло Зібров

"Таак, вуса застрахувати треба! 😍😂", "Павло, мені здається ви з ними й народилися!!!", "Це бренд вже)))👍🔥", - хвалять знамениті вуса Павла Зіброва його підписники у соцмережі. 

Павло Зібров, instagram.com/pavlo_zibrov

Нагадаємо, Аліна Гросу розповіла, до кого пішов її чоловік після розлучення: "Я її знаю". Українська співачка Аліна Гросу зробила нове зізнання про своє несподіване розлучення з російським бізнесменом. Чому вони розійшлися і до кого пішов її колишній чоловік співачка розповіла Катерині Осадчій. 

Раніше ми повідомляли, що Остапчук під час медового місяця зізнався, чи вагітна його дружина і згадав колишню з дітьми: "Не збираюся...".  Володимир Остапчук і Христина Гірник деякий час тішили фанатів фотографіями зі свого весілля. Однак тепер настав час знімків з медового місяця.

Нагадаємо також, екссолістка ВІАГри Джанабаєва оголила груди і попрощалася з молодістю: "Не залишилося й сліду...". Популярна російська співачка, акторка і телеведуча Альбіна Джанабаєва є колишньою солісткою українського жіночого попгурту "ВІА Гра".