Найспокусливіша співачка, талановита актриса і гаряча модель Даша Астаф'єва вирішила поспілкуватися зі своїми шанувальниками, число яких досягло майже пів мільйона чоловік. Артистка відповіла на питання щодо розміру своїх грудей, поділившись з фанатами спекотним знімком.

Відповідну фотографію Даша Астаф'єва розмістила у своєму профілі в соціальній мережі Instagram.

Всі напевно знають, що українська модель і співачка Даша Астаф'єва є однією з найгарячіших артисток. Коли вона виходить на сцену зі своїми піснями, то вона буквально "палає" від її пристрасті.

Чоловікові побачивши Даші просто божеволіють, адже вона вміє спокушати, навіть одними очима. Гаряча модель воліє напівоголені або оголені фотосесії, на яких показує всі свої достоїнства.

Скріншот зі сторінки Даші Астаф'євої в Instagram

Цього разу Астаф'єва вирішила в черговий раз похвалитися і зачепити увагу фанатів. Вона відповіла на одне з питань шанувальників щодо розміру грудей, прикріпивши фото, на якому вона одягнена у відверте боді, колготи в сіточку, а на вухах видніються великі сережки-кільця.

При цьому, особливу увагу варто звернути на те, яким способом Даша вирішила відповісти на питання. Вона відтягнула одну частину боді рукою, через що стало видно її голі груди, і написала на ній відповідь "норм".

Нагадаємо, що модель Даша Астаф'єва у відвертому вбранні показала, яку їжу вона вважає за краще їсти.

Як раніше повідомляв портал "Новинар", спокуслива співачка Даша Астаф'єва влаштувала фотосесію без ліфчика.

Також портал "Новинар" писав, що талановита актриса Даша Астаф'єва показала оголене тіло в ліжку.