Заслужена і народна українська артистка, талановита прима-балерина, член журі танцювального проекту "Танці з зірками", а також екс-учасниця шоу "Маскарад" Катерина Кухар показала милий знімок.

Артистка одягла гарну сукню і показала красиво прикрашені до Нового року ялинки.

Відповідні знімки Катерина Кухар опублікувала у своєму профілі в соціальній мережі Instagram.

Прима-балерина показала шанувальникам, які прикрашені ялинки їм прислали. Також вона згадала дітей, які так щасливі отримати такий подарунок до свята. Молода артистка одягла гарну сукню рожевого кольору, накрутила волосся і спозувала біля ялинки.

Скріншот зі сторінки Катерини Кухар в Instagram

Скріншот зі сторінки Катерини Кухар в Instagram

"Цього року моїм приводом зростити новорічний настрій були діти!🤍 Вони, як батарейки, заряджають, дарують емоції і втягують тебе в диво...🪄 До того ж, я придбала багато нових традицій пов'язаних з училищем: новорічний ранок, прикраса холу🎊 і навіть чарівні листи, які діти можуть кидати в поштову скриньку.💌 І сама зворушлива-це прикраса головної ялинки на сцені.🎄 З року в рік її прикрашатимуть діти 5 класу, так як це їх перший навчальний рік і діти 3 курсу, адже для них це останній рік в стінах училища. І чесно скажу... так тепло на душі, коли бачиш щасливі посмішки дітей, коли відчуваєш їх мотивацію і прагнення до кращого!"- підкреслила Катерина Кухар у своїй публікації.

Нагадаємо, що балерина Катерина Кухар показала кумедні фотографії з українським коміком Юрієм Ткачем.

Як раніше повідомляв портал "Новинар", Українська прима-балерина Катерина Кухар посварилася з Олею Фреймут на шоу "Танці з зірками".

Також портал "Новинар" писав, що відома балерина Анастасія Волочкова показала фото 20-тирічної давності.