Популярна співачка і заслужена артистка України, а також автор і виконавець власних пісень Світлана Лобода привітала шанувальників з Різдвом Христовим. Співачка прикріпила чорно-біле фото, де вона тримає в руці мікрофон і щось в нього співає, закинувши голову назад.

Відповідну фотографію Світлана Лобода оприлюднила у своєму акаунті в соціальній мережі Instagram.

Всім відомо, що профіль української співачки часто поповнюється різними відвертими знімками або відеороликами. У більшості випадків Лобода постає перед публікою в напівоголеним образі, надівши одну нижню білизну або купальник.

Цього разу українська артистка виступила в Дубаях, підкресливши, що у неї був аншлаг. Світлана Лобода прикріпила фото в чорно-білому стилі, де вона в білій сорочці взяла в руку мікрофон і щось в нього співає. Вона закинула голову наверх і складається враження, що вона – без ліфчика.

"З Різдвом, мої хороші !❤️ У нас Аншлаг 🥰 🔥 люблю", - написала Світлана Лобода у своєму пості.

Скріншот зі сторінки Світлани Лободи в Instagram

Багатомільйонні підписники, які стежать за профілем свого улюбленого кумира, залишили під публікацією багато коментарів.

"У вас завжди буде аншлаг, адже всі люди як люди, а ви-SUPERSTAR 😍😍🔥🔥❤️❤️❤️", "ви крутіше ніж Мадонна ! 👏👏👏👏👏👏👏👏👏", "Якраз зараз дивлюся ваші кліпи і захоплююся вашим професіоналізмом і працьовитістю ❤️", - пишуть підписники Світлани Лободи.

Коментарі зі сторінки Світлани Лободи в Instagram

Коментарі зі сторінки Світлани Лободи в Instagram

Нагадаємо, що артистка Світлана Лобода показала відео, яке вона зняла перед виступом.

Як раніше повідомляв портал "Новинар", українська співачка Світлана Лобода анонсувала вихід нової пісні.

Також портал "Новинар" писав, що відома артистка Світлана Лобода показала фото в короткій шкіряній сукні.