Відома російська телезірка, актриса багатьох фільмів, героїня комедійного серіалу "Інтерни" Христина Асмус поділилася милою фотографією. Дівчина зробила селфі-знімок і написала про те, скільки їй зазвичай дають років на фотографіях, здивувавшись зовнішнім виглядом старшокласниць.

Відповідну фотографію Христина Асмус розмістила в своєму акаунті в соціальній мережі Instagram.

Не так давно Христина вирішила змінити імідж - вона пофарбувала волосся в чорний колір і зробила каре. Після цього на неї "посипалося" багато негативних слів і критики, через що актриса вирішила написати пост. Вона прикріпила селфі і написала, що їй зазвичай говорять в коментарях.

"Ніколи не розуміла коментаторів, які писали під моїми фотками - "більше 18 не даси" ️ 🤷🏼‍♀️ ️начебто і очі витріщаєш а-ля дика кішка і губи в 2 рази більше олівцем малюєш 😂 але! У грудні я знімалася в школі і там в масовці були реальні старшокласниці 🎒 і я офігела!!!!! Вони так виглядають... Я їм з натяжкою в молодші дочки гожусь 😂", - з подивом написала російська телезірка.

Скріншот зі сторінки Христини Асмус в Instagram

Підписники, які помітили новий пост Христини щодо віку, залишили під ним свої коментарі.

"Демон","Христина, ви себе без косметики і фільтрів сфоткайте і ️ ️ тоді подивимося, хто молодший️️", "спасибі нинішнім школяркам 😋що на їх тлі ми виглядаємо молодо🖤", - написали підписники російської зірки.

Коментарі зі сторінки Христини Асмус в Instagram

Нагадаємо, що російська телезірка Христина Асмус показала яскраві фотознімки з ковзанки.

Як раніше повідомляв портал "Новинар", актриса Христина Асмус розповіла про те, що вона одягає в сильні морози.

Також портал "Новинар" писав, що відома актриса Христина Асмус показала, як вона вміє дуріти.