Популярна українська співачка, артистка, яка підкорила всю Латинську Америку, дружина відомого продюсера Потапа Настя Каменських поділилася милим знімком на вулиці. Співачка одягла яскраве вбрання, вийшла на вулицю, де багато снігу, і заговорила про життя і цінності.

Відповідну публікацію Настя Каменських оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

Не так давно українська співачка втратила свого батька, якому на момент смерті був 81 рік. Після цього артистка довго не поповнювала свій профіль новими публікаціями. Тепер же вона відійшла від втрати близької людини і поділилася ніжним знімком.

Настя одягла яскраво-помаранчеву куртку, чорну кепку і почала говорити про важливі речі в житті. На її думку, важливо правильно мислити і бажати, оскільки ми – те, про що думаємо, а це серйозно відбивається на нашому житті.

Скріншот зі сторінки Насті Каменських в Instagram

"Ми те, про що ми думаємо. Ця проста істина так багато здатна змінити в нашому житті, коли ми усвідомлюємо її в повній мірі те, у що ми віримо, що помічаємо, про що розмірковуємо, чого бажаємо - все це не тільки відображає нас самих, але і знаходить фізичну форму, тобто стає реальним ✨ тому важливо помічати, про що ми думаємо - з якими думками прокидаємося і засипаємо, про що думаємо протягом усього дня. Постарайтеся кожен раз направляти свої думки в правильне русло і скоро ви зрозумієте, як багато змін це принесло у ваше життя!", - написала Настя Каменських у своїй публікації.

Нагадаємо, що українська співачка Настя Каменських поділилася сімейним знімком зі своїми подругами.

Як раніше повідомляв портал "Новинар", відома артистка Настя Каменських показала занадто худі ноги.

Також портал "Новинар" писав, що популярна співачка Настя Каменських показала ніжний кадр з нового кліпу.