Знаменита українська співачка, талановита актриса, член детективного складу на гіпершоу "Маска", "Королева ночі", нескромна і скандальна Оля Полякова показала серйозну фотографію. Артистка показалася в якомусь кабінеті і заінтригувала свою аудиторію шанувальників.

Відповідну публікацію Оля Полякова оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

Найяскравіша і нескромна артистка українського шоу-бізнесу славиться своїми скандальними заявами і епатажними знімками. Вона частенько знаходиться в центрі уваги через гучні заяви. Нещодавно вона і зовсім вляпалася в скандал через погані слова на адресу української Діви Тіни Кароль.

На гіпершоу "Маска" Оля Полякова, яка сидить у детективному складі, назвала Тіну Кароль "плакальницею". Потім вона виправдалася, підкресливши, що назвала так не саму артистку, а її творчість. Тепер вона зробила фото в якомусь серйозному кабінеті, надівши коротке плаття і колготи.

"У серйозному кабінеті)", - коротко підписала свою публікацію Оля Полякова.

Скріншот зі сторінки Олі Полякової в Instagram

Фолловери української артистки стали відгадувати, де ж знаходиться вона зараз, і почали коментувати її пост.

"Оля, Кокошніка на голові нема не забудь Язик підключити до мізків як що у вас працюють😢 😢 😢 😢", "побачив вас в рекламі мікрофінансової Компаніт. Розчарований. Не очікував. Це ж шахраї. Стільки горя принесли людям. А Вам 500 доларів за рекламу не вистачало на чергову шубу?", "Цікавий Серйозний кабінет якщо верхній одяг на спинці стільця і не дуже серйозне покриття підлоги. Хоча зараз і такі кабінети претендують на серйозні)", - написали підписники Олі Полякової.

Коментарі зі сторінки Олі Полякової в Instagram

Коментарі зі сторінки Олі Полякової в Instagram

Нагадаємо, що українська співачка Оля Полякова похвалилася стрункою фігурою в одному купальнику.

Як раніше повідомляв портал "Новинар", нескромна артистка Оля Полякова в різних позах показала голе тіло.

Також портал "Новинар" писав, що артистка і актриса Оля Полякова поділилася сімейним знімком з дітьми.