Дочка Олі Полякової відсвяткувала 16-й день народження. Маша стала вже зовсім дорослою і поводиться відповідно. Як зазначала сама Оля Полякова, вона не контролює дочку в соціальних мережах і не забороняє їй публікувати те, що вона хоче.

В особистому Інстаграм-акаунті Маші Полякової, дочки відомої української співачки, з'явилися нові фотографії. Знімки, судячи з усього, зроблені після дня народження дівчинки, оскільки вона одягнена в обновки, подаровані мамою. Оля Полякова зробила спадкоємиці прекрасний подарунок, взявши її на шопінг і купивши все, що Маша тільки попросить. Дівчинка вирішила повністю оновити весняний гардероб.

На знімках підліток зображена в чорному боді, шортах із завищеною талією і подовженому піджаку. Маша, яка нещодавно пофарбувалася в рудий колір, залишила волосся розпущеним, а очі підкреслила чорною підводкою.

Фотосесія пройшла у більярдного столу, на який Маша навіть вирішила прилягти.

«Ти красива як сонце», - зазначила під постом горда матуся Оля Полякова. «Прям як ви», «Даааа, у вас дуже красива дочка», - погодилися підписники Маші з коментарем її мами.