Довге життя, на думку астрологів, безпосередньо пов'язане зі знаком Зодіаку

Кожен з нас мріє відстрочити старість, встигнути за своє життя якомога більше, виростити дітей, побачити, як дорослішають онуки і, можливо, навіть дочекатися появи на світ правнуків. Астрологи вважають, що представникам принаймні трьох знаків Зодіаку все це вдасться, адже на них чекає довге життя,  повідомляє сайт Horoscope.

Так, потрапити в число довгожителів всі шанси мають Раки, адже представники цього знака, як правило, ретельно стежать за своїм здоров'ям, намагаються уникати шкідливих звичок і часто захоплюються спортом. З віком емоційні і вразливі Раки вчаться розбиратися в людях, а тому прискіпливо обирають собі коло спілкування, не пускаючи в нього так званих "енергетичних вампірів". А мир і гармонія в душі, як відомо - запорука здоров'я як фізичного, так і психічного.

Більшість Тільців від природи наділені міцним здоров'ям, а енергійність і оптимізм представників знака просто не дозволяють їм нудьгувати і впадати в зневіру. Крім того, в зрілому віці у Тільців часто відкривається "друге дихання", завдяки чому вони нерідко починають фонтанувати новими ідеями і планами навіть після 50-и. Природно, що у таких сильних і непересічних особистостей і життя, як правило, яскраве і насичене, а тому щаслива старість їм практично гарантована.

Стресостійкі і оптимістичні Водолії дуже не люблять лікарні і лікарів - та й до чого їм вони, адже представники знака відмінно відчувають власний організм і без втручання медиків. Водолії йдуть по життю легко, ставляться до проблем і людей просто, рідко сумують і мають міцне здоров'я. Завдяки всьому цьому їх сміливо можна віднести до числа знаків-довгожителів.

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що астрологи назвали найбільш щасливі знаки зодіаку.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що знаках Зодіаку, яким варто бути добрішими до оточуючих.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що про масові протести в країні, які передрік українцям відомий астролог.