Фанати не оцінили чергове фото Примадонни

Прекрасна жінка, Примадонна Алла Борисівна Пугачова все частіше намагається дивувати своїх шанувальників різними знімками, які викладає в Мережу. Але цього разу цікаве фото співачки з'явилося на одній з її фан-сторінці в соціальній мережі Instagram, яке і викликало у всіх безліч різних емоцій. А оскільки фото артистки було через чур відфотошоплено, то на адресу Примадонни посипалося дуже багато критики.

Хоча саму артистку шанувальники люблять і цінують, то ось її вбрання і знімки, досить-таки часто критикують, оскільки на їх Алла Борисівна частенько переборщує з фотошопом, та й одягається хоч і стильно, то не завжди за віком.

Цього разу на одній з фан-сторінок артистки, шанувальники Примадонни опублікували черговий такий знімок, який гарненько відфотошопили, що співачка навіть на себе не схожа. А як підмітили фанати, що на фото їхня улюблениця, як дві краплі води схожа на Лайму Вайкуле, після чого додали, що дві Лайми – це вже перебір.

Занадто молоде обличчя артистки викликало у багатьох з них обурення, адже фото так ідеально відредагували, що її шкіра виглядала, як у дівчинки й при цьому на обличчі навіть не було жодної зморшки. Плюс ще макіяж співачки був дуже ефектним.

Що стосується її зачіски, то волосся Примадонни було акуратно зібране і заплетені вище. З боків спадали пасма, а чубчик красиво укладений. Ще шанувальників вразив і колір волосся співачки, адже на фото вони були немов попелясті.

Під цією публікацією фанати артистки залишили дуже багато коментарів, в яких висловили своє невдоволення, щодо надмірного фотошопу. Хоча, попри це, "лайками" публікацію все ж засипали.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, про свята, традиції та заборони, що випали на день 22 вересня 2021 року.

Також ділився Новинар інформацією про погоду, яка очікує українців 22 вересня. 

Ще Новинар повідомляв, що синоптики дали свій прогноз погоди на найближчі дні. Буде дуже холодно та очікуються крижані дощі.