Що потрібно зробити перед святом Покрови Святої Богородиці

Православні всього світу в день 14 жовтня святкують один зі значущий свят - Покров. Але не всім відомо, що день напередодні свята, має свої традиції та особливості про які варто знати. Інформацією ділиться Новинар.

У день 13 жовтня обов'язково потрібно зайнятися прибиранням в будинку. Всі знають, що на саме свято не варто займатися побутовими роботами, а краще відкласти їх на потім.

Багато хто вважає, що за роботу у свято вони будуть покарані та це вважається гріхом, проте це не так. Зробивши всю роботу перед святом у людини з'являється час, щоб сходити в храм на святкову службу і згадати всі події та прикмети свята.

Тому, знайдіть пару годин вільного часу 13 жовтня, щоб трохи забратися в будинку. Всі свята потрібно зустрічати в чистоті й в чистому будинку.

Як відомо, саме свято починається вже з вечора, тому в храм можна піти вже ввечері 13 жовтня на урочисте богослужіння.

Якщо у вас немає можливості піти в храм, то можна почитати молитви Божої Матері та вдома, в кутку перед іконами.

Віряни запевняють, що напередодні свята краще утриматися від переїдання, а краще і зовсім перед Покровом Пресвятої Богородиці кілька днів дотримуватися посту.

В Україні це православне свято спочатку вважали дівочим святом. Можливо тому, що до 14 жовтня закінчувалися найважливіші роботи на землі та можна було нарешті готуватися до весілля.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав про свята, прикмети й заборони 11 жовтня поточного року, день відмінний для голодування і очищення.

Також повідомляв Новинар, що українцям розповіли які земельні ділянки заборонено виставляти на продаж або купувати.

Ще писав Новинар, що синоптики розповіли якою буде зима цього року і до чого готуватися українцям.