Українцям розповіли про розмір доплат, які їм перерахують вже з 1 грудня

Вже з 1 грудня українцям перерахують пенсійні виплати. Максимальна надбавка до пенсії становитиме 800 гривень, а отримати її зможуть ті громадяни, яким нараховано пенсійні виплати в розмірі 18 540 гривень, йдеться на порталі Уряду.

Відзначається, що дане підвищення виплат вже передбачено бюджетом Пенсійного фонду України на 2021 рік. Отже, отримають надбавку в розмірі близько 400 гривень ті українці, яким виповнилося 75-80 років, а таких, на сьогодні, приблизно 890 тисяч. Що стосується мінімальних пенсійних виплат, то вони збільшаться до 1 934 гривень, замість нинішніх 1 854 гривень. А от щодо максимальних пенсійних виплат, то їх розмір з надбавкою становитиме вже 19 340 гривень, замість 18 540 гривень.

Крім того, українцям також підвищать виплати за стаж понад норму, а саме за кожен додатковий рік, тобто отримувати такі громадяни будуть вже не 19 540 гривень, а 19 340 гривень.

Також в грудні очікується ще й масштабний перерахунок пенсійних виплат, який торкнеться відразу 5 категорій громадян. Серед них, такі:

  • Ті, хто отримають максимальні пенсійні виплати.
  • Ті, хто отримує мінімальну пенсію.
  • Українці, які досягли 65-річного віку і виконали всі вимоги, щодо страхового стажу.
  • Українці, які мають доплати за стаж понад норму.
  • Громадяни, які досягли 75-80-річного віку.

Відзначається, що ті українці, які виконали всі вимоги по стажу і досягли 65-річного віку, на сьогодні не можуть отримувати менше 2 400 гривень. За новими ж правилами ці українці отримуватимуть виплати вже в розмірі 2 600 гривень, але не менше. Однак, таких виплат недостатньо, оскільки ця цифра навіть не покриває витрати на необхідні харчові продукти, а також товари першої необхідності. Зазначається, що в Міністерстві соціальної політики вартість "продуктового кошика" рахується щомісяця. Включає ж вона в себе самі мінімальні витрати.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що стало відомо про долю пенсійних виплат через сім років.

Також повідомляв Новинар, що українським пенсіонерам розповіли, хто з них може розраховувати на підвищення їх виплат в наступному році.

Ще писав Новинар, що названа Категорія українських пенсіонерів, яка може розраховувати на доплату в розмірі 300 гривень до їх пенсій.