Став відомий можливий переможець шоу "Холостячка"

Всі українці завмерли перед екранами в очікуванні фіналу найпопулярнішого і непередбачуваного романтичного шоу "Холостячка", де головною учасницею стала чарівна і спокуслива українська виконавиця Злата Огневич. Фінал проєкту відбудеться вже 5 грудня і психолог шоу припускає, що співачка вибере Дмитра Шевченка. Інформацією ділиться УНІАН.

За перший сезоном шоу спостерігала майже вся країна і коли Ксенія Мішина вибрала Олександра Еллерта, багато фанатів не змогли в це повірити та були не на боці актриси. І ось вже 5 грудня відбудеться фінальний ефір шоу, де другій «холостячці» Златі Огневич доведеться вибрати одного учасника серед трьох, з яким вона продовжить будувати відносини, але вже за рамками проєкту.

За серце співачки залишилися боротися Роман Свечкоренко, Дмитро Шевченко та Андрій Задворний. Після останнього ефіру, де Злата познайомила учасників зі своїми батьками та шоу покинув Максим Тарапата, відбувся випуск пост-шоу «Як вийти заміж».

Саме в пост-шоу психолог проєкту Вікторія Люборович-Торхова припустила, що переможцем проєкту може стати Дмитро Шевченко. Варто відзначити, що Діма поспілкувався з незмінним ведучим найромантичнішого шоу Григорієм Решетником по відеозв'язку.

Запис їх розмови з'явився в мережі. Дмитро розповів, що вже зі Львова переїхав до столиці. Варто нагадати, що Дмитро стверджував, якщо у нього зав'яжуться стосунки зі Златою, то він не проти буде переїзду до Києва.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що чарівна і чарівна українська виконавиця, а також "холостячка" Злата Огневич запалила фантазію чоловіків пікантним знімком у ванній.

Також повідомляв Новинар, що жіночна і яскрава українська співачка Тіна Кароль зачарувала численну армію шанувальників в ефектному вбранні.

Ще писав Новинар, що гаряча красуня, чудова українська актриса Ксенія Мішина захопила фанатів шикарним і спокусливим знімком, де засвітила ідеальні жіночні форми.