Синоптики розповіли, якою буде погода в Україні в перший день зими

У багатьох областях України 1 грудня погода буде не просто похмурою, а й з опадами у вигляді снігу, і лише місцями прогнозується ясний день. Про те, в яких регіонах країни варто очікувати хуртовини, а де всього лише мокрого снігу, розповіли синоптики на сайті Укргідрометцентру.

Отже, сніжити буде 1 грудня в північних областях України, проте великих морозів поки що не прогнозується. Там стовпчики термометрів вдень покажуть максимум + 1, а ось вночі опустяться до -1 градуса.

Також похмуро і з опадами у вигляді снігу прогнозується 1 грудня і в столиці, а також в центральних регіонах країни. Вдень градусники покажуть до + 1, а ось вночі трошки похолодає, і стовпчики термометрів опустяться до -1 градуса.

У південних областях України 1 числа прогнозується хороша погода, без опадів і тільки періодично сонце буде ховатися за хмари. Температура повітря вдень складе +5, місцями +8 градусів, а ось вже вночі стовпчики термометрів зафіксують зниження температури до -1 градуса.

У західних областях України погода буде не просто похмурою, а й сніжною, можливі хуртовини. Вдень стовпчики термометрів піднімуться всього лише до +1 градуса. Однак вночі вже опустяться до позначки в -1 градус.

На сході України 1 грудня погода буде ясною і без опадів. Вдень градусники покажуть + 3, а вночі стовпчики термометрів опустяться до -2 градусів.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав про свята, прикмети, заборони та іменини 29 листопада, що категорично заборонено робити в цей день.

Також повідомляв Новинар, що після новорічних свят українцям доведеться купувати хліб майже за 40 гривень і більше, стала відома причина.

Ще писав Новинар, що православним і католикам розповіли коли наступного року вони відзначатимуть Великдень.