Напередодні стендап-концерту, ввечері 14 вересня, сценариста і співведучого "Телебачення Торонто" Єгора Шатайло побили кілька десятків людей. Напад стався через жарти коміка.

Подробиці нападу, а також інформацію про стан знаменитості опублікували на сторінці "Телебачення Торонто" в Facebook. Єгора Шатайло побили перед виступом. На нього напали кілька десятків людей, повалили його на землю і залили обличчя газом.

"Це сталося в понеділок, 14 вересня, перед виступом Єгора на стендап-концерті в Києві. Напередодні Єгор написав пост у ФБ з анонсом свого стендапу "про збитковість традиційної української сім'ї, яку треба закрити, як Тетчер шахти і вкладати бабки в інновації", - розповідають у пресслужбі.

Жарт коміка не сподобався представникам "традиції і порядку", після словесної перепалки в коментарях під публікацією вони вирішили "пояснити" свою позицію із застосуванням фізичної сили, відзначають в "Телебачення Торонто".

"Тому кілька десятків молодих прийшли на анонсований стендап-концерт. Але грошей на квитки, на жаль, не було. Тому влаштували бліц-спілкування з Єгором. Традиційно напали на нього (розпорошили газ в обличчя, змусили вибачитися перед народом України, покричали щось проти ЛГБТ) і впорядковано зникли. А потім мужньо повернулися до Єгора в коментарі під постом, щоб позлорадствувати", - йдеться в повідомленні.

Також на сторінці зазначили, що для "людей, які називають себе націоналістами", є багато реальних проблем.

"У країні існує Віктор Медведчук, дофіга російських агентів, проросійських телеканалів, проросійських рішень влади, мільйон проблем. Але люди, які називають себе націоналістами, ведуть боротьбу зі стендап-коміком. Це просто огидно", - додали в записі.

Раніше ми повідомляли, що коронавірус визначатимуть за 15 хвилин: фармацевти анонсували вихід нового тесту

Нагадаємо також, смертність від коронавірусу знизилася: медики пояснили причину