Українська співачка Тіна Кароль знялася повністю оголеною. Фотографія артистки в стилі ню з'явилася у фан-акаунті Тіни Кароль в соцмережі "Інстаграм".

Тіна Кароль не дає прихильникам забути про себе, вона завжди вміє привернути увагу: то сфотографується в пікантних позах, то продемонструє відверте вбрання.

Тіна Кароль, фото: instagram.com/_fantina

Цього разу співачка перейшла всі грані дозволеного і знялася повністю оголеною. Лише за декілька хвилин фотографія оголеної Кароль зібрала не тільки сотні вподобань, але і шквал коментарів.

"Вже післязавтра прем'єра сьомого студійного альбому «Знайти своїх», який виходить на честь 15-річчя музичної кар'єри співачки!", - йдеться у підписі до фото.

Під постом коментують: "Всього лише тіло побачили, на скільки ж прекрасний дух, уявіть це тільки на хвилину, на цілий світ всюди, навколо...", "Чекаю, дуже цікаво", "Говорити про Ноченьку 2.0 вже немає сенсу, а повторювати наскільки красива Тіна варто завжди 😍😍😍", "Дуже чекаємо цей шедевр❤️".

Проте знайшлися й ті, кому образ співачки видався занадто відвертим: "Ну це вже занадто.", "Це дивляться діти !!!! А ви гола 😲😲😲😲😲😲😲😲".

Коментарі, скріншот: instagram.com/_fantina

Коментарі, скріншот: instagram.com/_fantina

Раніше ми повідомляли, що Алла Мазур, яка бореться з онкологією, кардинально змінила стиль та зачіску: "Я жива..."

Нагадаємо також, Тіна Кароль безсоромно виставила напоказ свої принади: "Навіщо так оголювати..."