Дмитро Комаров важко переживає загибель свого друга, пілота Ігоря Табанюка

Телеведучого Дмитра Комарова спіткала втрата - 28 серпня в авіакатастрофі на Івано-Франківщині загинув його друг, професійний пілот ігор Табанюк. Звістка про трагедію вразила українців, а Комарова буквально шокувала, адже з Табанюком вони бачилися зовсім недавно і разом працювали над фільмом "Небо", який повинен вийти до Дня Незалежності України. Пост, присвячений пам'яті друга, Комаров опублікував у своєму Instagram.

"Мені складно писати і говорити. Ігор був другом. Він - один з кращих пілотів України. Людина, яка все своє життя, час, сили і енергію віддала авіації", - написав телеведучий.

Комаров зазначив, що Табанюк був пілотом з 40-річним льотним стажем, а тому катастрофа літака виглядає дивно і вимагає ретельного розслідування. На думку телеведучого, пілот з таким колосальним досвідом не міг не впоратися з керуванням - найімовірніше, причина криється в несправності обладнання або у раптовому і різкому погіршенні самопочуття Табанюка.

При цьому телеведучий заявив, що аеродром в Коломиї був справою всього життя Табанюка. Льотчик мріяв зробити місто туристичним центром, який, завдяки літакам, в майбутньому став би воротами в українські Карпати для всього світу.

"Я звертаюся до керівництва міста і країни - будь ласка, простежте, щоб після смерті Табанюка не загинула справа його життя", - закликав Комаров.

Крім іншого, Комаров впевнений, що влада Коломиї зобов'язана увічнити пам'ять про Табанюка, присвоївши аеродрому його ім'я.

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що Настя Каменських забралася в басейн голяка і опублікувала пікантні фото.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що Лілія Ребрик продемонструвала стрункі ніжки і витончену фігуру в халатику.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що скандальна MARUV опублікувала в мережі" голі " фото.