В уряді нашої країни анонсували чергове підвищення пенсій

Те, що в жовтні поточного року певна категорія громадян похилого віку зможе розраховувати на додаткові виплати в 300 гривень, до своїх досить скромних пенсій, на засіданні Уряду України, 15-го вересня 2021-го року, заявив прем'єр-міністр, Денис Шмигаль, а Відео вже опубліковано YouTube-каналом "Кабмін".

Зокрема, доплата в 300 гривень покладена тільки тим непрацездатним громадянам, у кого розмір пенсійної виплати менше, ніж середня заробітна плата, зафіксована минулого року. Також, після реалізації подібного нововведення, в Кабінеті Міністрів пообіцяли й далі проводити щорічний перерахунок розміру таких надбавок (але з 2023-го року), що є продовженням послідовної політики уряду, що стосується встановлення більш справедливих Сум соцвиплат.

Крім того, в цьому ж жовтні, пенсіонери, які переступили рубіж в 75 років, але не досягли 80, можуть очікувати додаткових виплат в сумі 400 гривень, трохи менше, ніж минулого року виплачували громадянам віком 80 + років(500 гривень).

Нагадаємо, що не так давно Мінсоцполітики поінформувало, яку допомогу побічно надають практично всім громадянам України: у домінантного числа сімей в Україні є тільки помірні накопичення, яких, при позитивному результаті, може вистачити виключно на 3 місяці, але, оскільки в 50 відсотках домогосподарств, згідно зі статистикою, є хоч один одержувач пенсій, у разі, якщо всі справні члени сім'ї втратять місце свого працевлаштування, то завдяки пенсіонерам, у них буде хоч якесь стабільне джерело коштів на життя.

Повна версія засідання Кабінету Міністрів України, доступна трохи нижче.

До слова, до цього "Новинар" писав про те, де можна без зайвих проблем обміняти пошкоджені долари.

Також раніше наш портал повідомляв про те, коли в Україну прийдуть по-справжньому серйозні морози.

А до цього ми повідомляли про те, в якому році пенсії українців можуть зрости багаторазово.