Уряд України нагадав про чергове підвищення пенсій

Те, що в наступному місяці, певні категорії літніх громадян, можуть очікувати додаткові виплати в кілька сотень гривень, на засіданні Кабінету Міністрів України, в середу, 15-го вересня 2021-го року, в черговий раз повідомив прем'єр-міністр, Денис Шмигаль, про що свідчить відео YouTube-каналу "Кабмін".

Наприклад, доплати в 300 гривень покладені тим громадянам, що вийшли на пенсію, у кого розмір щомісячної виплати нижче, ніж середня зарплата, зазначена у 2020-му році. Крім цього, після того, як це нововведення реалізують, в уряді обіцяють і надалі робити щорічний перерахунок подібних доплат(2023-го року), і це - продовження заявленої політики Кабміну, що безпосередньо стосується введення справедливих Сум соціальних виплат.

Також, в цьому ж місяці, пенсіонерам, які переступили річний рубіж в 75 років, але не досягли віку в 80 років, проведуть додаткові виплати розміром в 400 гривень, що незначно менше, ніж з 2020-го року отримують громадяни віком від 80 років - 500 гривень.

Варто відзначити, що буквально днями, на вересневі пенсії вже перерахували 1,9 мільярда гривень, що сумарно становить 25,8 мільярда гривень, і кожен пенсіонер в заявлені раніше терміни, в установленому порядку, отримає допомогу від держави.

Повноцінну версію засідання Кабінету Міністрів України, де Денис Шмигаль повідомив про додаткові виплати в 300 гривень, можна побачити трохи нижче.

До слова, до цього "Новинар" писав про те, за що українцям загрожує серйозний штраф у 34 000 гривень.

Також раніше наш портал повідомляв про те, скільки в Україні зараз коштує кілограм картоплі, і чи буде ціна рости і далі.

А до цього ми повідомляли про те, як збільшать заробітні плати медичним фахівцям.