У яких областях України прогнозуються заморозки, а де ще затримається тепло

Недовго погода радувала українців теплими днями, адже незабаром прийшло не тільки похолодання з дощами, а й заморозки на поверхні ґрунту. Крім того, синоптики ще попередили про небезпечні метеорологічні явища. Про це стало відомо з інформації ДСНС.

Заморозки. Фото: скріншот YouTube-відео

Так от, рятувальники попереджають, що вже вночі, 22 вересня, очікуються невеликі заморозки на поверхні ґрунту в західних областях, а саме температура повітря знизиться і стовпчики термометрів покажуть від 0 і до -3 градусів. А це означає перший рівень небезпеки, тобто жовтий. Потім, 23 числа, заморозки вже прогнозуються по всій території країни, за винятком південних і східних регіонів. Також заморозків не прогнозується на Закарпатті.

Що стосується столиці та області, то там 23 числа, заморозки прогнозуються вночі. Температура повітря значно знизитися і стовпчики термометрів покажуть від 0 і до -3 на поверхні ґрунту.

Затримається ж тепло в південних регіонах країни, там протягом дня погода буде ясною, а температура повітря коливатися від +10 до +14 градусів. Вночі очікується невелике зниження температури повітря, тому градусники покажуть від +5 до +9. Також сонячно буде і в східних областях України, там протягом дня прогнозується від +9 і до +14 градусів. Вночі температура повітря знизиться до + 3, місцями +4, максимум +8.

А ось в західних областях, центральних і північних прогнозуються опади. Денна температура повітря буде від +6 до +10, ну а вночі, само собою, знизиться до +3, місцями +5.

Карта погоды. Фото: скриншот Сайт meteo

Нещодавно розповідав Новинар про свята і заборони 19 вересня 2021 року.

Також ділився Новинар прогнозом погоди на 20 вересня.

Ще Новинар писав, що метеоролог розповів які зимові сезони очікують українців.