В Україні зметнули ціни на популярний продукт

У нашій країні майже у два рази зросла ціна на цвітну капусту. Українцям розповіли, яка вартість даного продукту на ринку і в українських супермаркетах. Інформацією ділиться сайт ТСН.

Кольорова капуста. Фото: скріншот YouTube-відео

Зарплати та пенсійні виплати в Україні бажають кращого, а ось ціни на харчові продукти ростуть з неймовірною швидкістю. Як стало відомо, ціни на цвітну капусту в магазинах і на ринках нашої країни за останній рік зросли майже вдові.

Сьогодні покупка цвітної капусти на оптовому ринку обійдеться українцям в 55 гривень за один кілограм, при тому, що рік тому за один кілограм даного продукту громадяни віддавали 25 гривень.

Варто відзначити, що інші сорти капусти подорожчали, але не так помітно. Вартість пекінської та білокачанної капусти сьогодні в середньому коливається в межах десяти гривень за один кілограм, а за червонокачанну капусту українці заплатять в межах вісімнадцяти гривень за кіло.

Ні для кого не секрет, що площа для посіву капусти в Україні стрімко зростає і в нашій країні віддають перевагу вирощуванню всіх сортів популярного продукту, в тому числі й броколі. Також на українських плантаціях вирощують і різнобарвну гібридну капусту, вартість якої на ринку сягає 200 гривень за один кілограм.

В українських супермаркетах на цей час немає в наявності цвітної капусти, не виключено, що вона з'явитися з новими цінниками й тоді українцям доведеться платити більше.

Якщо говорити про корисні властивості цвітної капусти, то в ній міститься величезна кількість вітаміну С, а також вона має протизапальні властивості. Овоч позитивно діє на роботу мозку і чудово підійде для тих, хто дотримується дієти.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що у деякої категорії українських пенсіонерів зросте розмір мінімальних пенсійних виплат с першого грудня.

Також Новинар писав, що в Уряді не вистачає коштів на виплату житлової субсидії, тому правила надання допомоги від держави зміняться.

Ще Новинар розповідав, що в Україні очікується дворазове підвищення мінімальної заробітної плати.