Українців шокували новими цінами на газ

Українці й так отримують платіжки за газ з величезними сумами, так їх ще вирішили й перевести на інший тариф, який дорожче на 50%, причому без їх відома. Більш того, людям про це навіть не повідомляють, а ось тим, хто протягом 60 днів все ж не встигне поміняти постачальника газу, почнуть їм його відключати. Про це пише інформаційний портал obozrevatel.

Газ. Фото: скріншот YouTube-відео

Так ось, перевести автоматично на послуги "Постачальника останньої надії" можуть будь-якого споживача блакитного палива, якщо ж попередній постачальник перестав виконувати або відмовився від своїх обов'язків. За даними енергетичної біржі України, вартість на ринку газу, з умовами передоплати, за куб в жовтні вже складе 24,9 гривні. За умовами післяоплати вартість за куб складе вже 29,1 гривні. Хоча самі постачальники зобов'язалися поставляти українця блакитне паливо по 8 гривень за куб. Відповідно, в даній ситуації, вижити вийде тим кампаніям, які уклали контракт з "Нафтогазом", що надає їм блакитне паливо за ціною 7,96 за куб, а не за ринковою.

Ціні на газ в Україні.Фото: скриншот джерело УЕБ

Що важливо підкреслити, у зв'язку з тим, що українців не попереджають про автоматичну зміну Постачальника, багатьом доведеться заплатити за голубе паливо вже за іншим тарифом, який набагато дорожче. Але є ще одне "але", якщо кампанії доручили стати "Постачальником останньої надії", то послуги надаються протягом тільки 60 днів, після чого повинні відключити газ. Тобто, за цей час, даний споживачеві, він зобов'язаний знайти собі іншого постачальника, після чого укласти з ним договір, а ще погасити заборгованість, нараховану за новим тарифом, щоб не залишитися без газу.

До слова, до цього "Новинар" писав про те, що у ПФУ відзвітували, скільки перерахували на виплати пенсій у вересні.

Також раніше наш портал повідомляв про те, скільки платитимуть медичним працівникам в Україні.

А до цього ми повідомляли про те, що за порушення карантинних обмежень, українців можуть штрафувати на суму в 34 000 гривень.