Синоптики розповіли, якою найближчими днями буде погода

Постійні погодні гойдалки залишають свій відбиток на настрої українців, особливо, якщо за вікном дощова похмура і сира погода. Зараз же синоптики обіцяють не просто похолодання, а циклон з крижаними дощами, який обрушиться на більшість областей України. Про це повідомляє Укргідрометцентр.

Дощ. Фото: скріншот YouTube-відео

Так ось, 23 вересня негода обрушиться на північні регіони країни, східні, південні, центральні та частково західні. А точніше в північних областях 23 числа прогнозуються не тільки заморозки на поверхні ґрунту, але ще і висока ймовірність крижаних дощів. Температура повітря вдень складе від +7, максимум до +10 градусів. А ось нічна, само собою знизиться, тому на градусниках жителі північних регіонів зможуть побачити всього лише від +3 і до +5.

Що стосується південних і східних областей, то там теж прогнозуються дощі, а погода буде сирою і холодною. Вдень градусники покажуть від +10 до +13, ну а вночі температура повітря буде значно нижче, а саме від +3, +4, і до +6.

Сиро і холодно буде 23 числа в центральних областях України. Вдень градусники покажуть + 8, +10, а ось вночі тільки +3, +5. Така ж температура повітря прогнозується і в столиці. На своїх градусниках кияни побачать від + 7 вдень і всього лише +4, місцями +6 вночі.

Карта погоди. Фото: скриншот Укргідрометцентр

У західних регіонах країни місцями дощі та похмура погода, а в деяких областях, хоч і холодно, зате сонячно. Протягом дня температура повітря буде коливатися від + 7 до +10, ну а вночі +3, +5.

Такою ж погода прогнозується і 24 вересня. Ось тільки дощами заллє вже всі регіони України. Крім того, прояснень поки не очікується, відповідно і температура повітря не порадує підвищенням.

Карта погоди. Фото: скриншот Укргідрометцентр

До слова, до цього "Новинар" писав про те, що у ПФУ відзвітували, скільки перерахували на виплати пенсій у вересні.

Також раніше наш портал повідомляв про те, скільки платитимуть медичним працівникам в Україні.

А до цього ми повідомляли про те, що за порушення карантинних обмежень, українців можуть штрафувати на суму в 34 000 гривень.