Українцям доведеться віддати по 4500 гривень для заповнення дірки в бюджеті

Наступного року і без того плачевний державний бюджет перетвориться на величезну дірку розміром у 200 млрд гривень. Для того, щоб її залатати, кожному українцю доведеться віддати по 4 500 гривень, але ще більше доведеться викласти за погашення боргу в 574,7 млрд гривень – по 12 300 "з носа", пише "Обозреватель".

Гроші. Фото: скріншот YouTube-відео

У той же час підвищення мінімалки на 2022 рік заплановано всього лише в розмірі 200 гривень. А ціни при цьому можуть підскочити на 7,2%. Мінімальна зарплата підвищиться до 6 700 гривень, а надбавка у двісті гривень – найменша за останні роки. В результаті й без того жебраки українці стануть ще біднішими, а розрив між мінімальною і середньою заробітними платами буде збільшуватися.

Що стосується середніх зарплат, то вони встановляться на рівні 15 200 гривень. Медики отримуватимуть понад 20 тисяч гривень, а середній медперсонал – близько 13 500. Що стосується пенсійних виплат, то вони більш ніж скромні – у 2022 році підвищення відбудеться в липні - українці отримають цілих 93 гривні зверху і розмір мінімальної пенсії зросте до 2 027 гривень. Ще один перерахунок відбудеться в грудні, але додадуть ще менше – 66 гривень, підвищивши мінімальні виплати до 2 093 гривень. Крім цього, на 1 березня запланована індексація пенсійних виплат, але її розмір безпосередньо залежить від інфляції та зростання заробітних плат.

До слова, до цього "Новинар" писав про те, що у ПФУ відзвітували, скільки перерахували на виплати пенсій у вересні.

Також раніше наш портал повідомляв про те, скільки платитимуть медичним працівникам в Україні.

А до цього ми повідомляли про те, що за порушення карантинних обмежень, українців можуть штрафувати на суму в 34 000 гривень.