Українських пенсіонерів чекає перерахунок пенсійних виплат

Пенсіонери з великим інтересом прислухаються до будь-якої інформації щодо їх виплат. Ні для кого не секрет, що українські пенсіонери перебувають за межею бідності та ледве зводять кінці з кінцями. Багато з нетерпінням очікують індексації у зв'язку з якою їх пенсійні виплати стануть більше. Офіційний сайт Верховної Ради повідомляє, що в Україні мають намір підняти розмір виплат з 1 934 гривень до 2 093 гривень.

Пенсіонер. Фото: скріншот YouTube-відео

У зв'язку з тим, що розмір мінімальної пенсії збільшиться на 159 гривень, очікується і зростання максимальної пенсії. Таким чином українські пенсіонери, які отримували максимальні суми пенсійних виплат отримуватимуть близько 20 930 гривень.

Згідно з інформацією, в бюджеті переглянули питання щодо збільшення розміру прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян в липні та грудні 2022 року, в результаті чого буде зростати розмір мінімальної та максимальної пенсійних виплат.

У 2022 році очікується перерахунок пенсій в липні. Таким чином мінімальні пенсії з 1 934 гривень виростуть до 2 027 гривень. А в грудні громадяни похилого віку вже будуть отримуватимуть 2 093 гривні.

Варто нагадати, що для отримання максимальної пенсії за наявності 35 років стажу сума заробітної плати повинна складати не більше 60 000 гривень. При оплаті внесків з кожної такої заробітної плати в наступному році пенсіонери можуть розраховувати на пенсійні виплати в розмірі 20 000 гривень.

Ні для кого не секрет, що найбільші заробітні плати в Україні отримують судді та вони отримують пенсійні виплати не за формулою, як всі прості громадяни. Однак вони можуть розраховувати на 80% від заробітної плати судді.

Зі збільшенням зарплат у них перераховують розмір пенсій. Разом з тим лише деяка частина українських пенсіонерів отримують виплати в розмірі 3 000 гривень.

Нещодавно Новинар розповідав, що українців раніше можуть відправити на пенсію й не давши змоги заробити страховий стаж.

Також Новинар повідомляв, що українцям доведеться віддати 4 500 гривень для заповнення нестачі в бюджеті.

Ще Новинар писав, що громадян шокували новими цінами на газ.