У ПФУ порадували пенсіонерів додатковими надбавками до виплат

У понеділок, 4 жовтня в Пенсійному фонді повідомили про те, що українські пенсіонери почнуть отримувати підвищені виплати. Зокрема, громадяни, які досягли віку від 75 до 80 років, почнуть до пенсії щомісяця отримувати доплату в розмірі 400 гривень. Про це йдеться на офіційній сторінці ПФУ в соціальній мережі Facebook.

Варто відзначити, що після запуску компенсаційних виплат, розмір пенсії не може бути вище 10 340,35 гривні. Крім цього, ті з пенсіонерів, виплати яким нараховуються відповідно до Закону "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", а також можуть похвалитися необхідним розміром трудового стажу (20 років для жінок і 25 – для чоловіків) не можуть отримувати пенсію нижче, ніж 2 500 гривень.

Тим з українських пенсіонерів, які зустрінуть своє 75-річчя після 1 жовтня поточного року, компенсація буде виплачуватися щомісяця, починаючи з дати досягнення відповідного віку. У разі, якщо громадянину виповниться 80 років, то щомісячні доплати збільшаться з 400 до 500 гривень (але не вище встановленого пенсійного максимуму в 10 340,35 гривні).

У Пенсійному фонді підкреслили, що вже найближчим часом підвищені виплати отримають перші пенсіонери, які відповідають всім цим вимогам. Інші громадяни, вік яких коливається від 75 до 80 років, отримають грошові кошти в терміни, встановлені в індивідуальному порядку.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що наступного 2022 року українські абітурієнти вступатимуть до вищих навчальних закладів за новими правилами.

Також повідомляв Новинар, що з першого жовтня в нашій країні видаватимуть лікарняні листи в електронному форматі.

Ще писав Новинар, що українцям розповіли які вироби з пластику заборонять виробляти та ввозити в нашу країну.