Українцям розповіли, чому значно подорожчають молочні продукти 

Як стало відомо, що вже незабаром на внутрішньому ринку значно подорожчають всі молочні продукти. Крім того, в Асоціації виробників молока підкреслили, що ціни зростуть достатньо з кількох причин. Про це стало відомо з інформації, опублікованої на новинному порталі rbc.

Вже на початку осені, поточного року, літр свіжого молока виріс в ціні, з роздрібного продажу, на 65 копійок. Але ціни й далі будуть збільшуватися на всі молочні продукти до кінця 2021 року.

Відзначається, що є кілька причин, за якими ціни на молочні продукти почали поступово зростати. На зростання цін впливає також і подорожчання енергоресурсів. А ще це пов'язано з тим, що в другому півріччі, вартість кормів для тварин теж збільшилася. Варто підкреслити, що до тих пір, поки надої були хорошими, ціни на молочні продукти росли поступово і незначно. А ось вже восени фермери відзначають, що отримують все менше і менше молока.

Однією з основних і дуже важливих причин подорожчання молока, є все ж тенденція скорочення поголів'я корів. Безліч господарств по всій країні, говорять про те, що утримувати велику рогату худобу, їм стає з кожним разом все складніше і складніше, та ще, до всього цього, і збитково.

Щодо ціни на молоко, то за один літр, жирністю 2,5%, на початку жовтня, поточного року, на прилавках магазинів в середньому просили від 25 до 30 гривень. Зазначається, що до кінця цього року, ціни на нього ще значно зростуть.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що в Україні мають намір змінити правила нарахування пенсійних виплат жінкам у віці 60 років.

Також розповідав Новинар, що фінансова установа "ПриватБанк" запустив нову послугу, тепер можна буде розраховуватися безконтактно за свої покупки.

Ще Новинар писав, що у нашій країні змінили правила перерахунку пенсійних виплат і встановили фіксовану дату індексації.