Українським пенсіонерам ще раз підвищать мінімальні виплати

Українців, цього року, чекає ще одне підвищення мінімальних пенсійних виплат, а піднімуть їх до 2 600 гривень. До того ж, як стало відомо, гроші на чергове підвищення є, оскільки уряд виділив для цього додаткову суму, повідомляє інформаційний портал ТСН.

Піднімуть мінімальні пенсійні виплати вже з 1 грудня, поточного року. А пов'язано це з виконанням усіх вимог закону, оскільки з мінімальною заробітною платою, само собою, повинна зростати й пенсія. Що стосується мінімальної заробітної плати, то її, як раз таки, піднімуть з 1 грудня цього року.

Тому, вже з 1 числа грудня місяця, мінімальна заробітна плата становитиме 6 500 гривень. Відповідно, згідно із законом, мінімальні пенсійні виплати не повинні бути менше ніж 40% від мінімальної зарплати. Таким чином, складати мінімальна пенсія в Україні буде вже 2 600 гривень.

Але варто відзначити, що дане підвищення мінімальних пенсійних виплат стосується тільки тих українців, у яких є необхідна кількість страхового стажу, а саме, для жінок це 30 років, а для чоловіків він становить 35 років.

Є страховим стажем лише той, із заробітної плати, протягом якого, відраховувалися внески до ПФУ. Тому, в тих випадках, коли людина працювала не офіційно, їй цей стаж зараховуватися не буде.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що в Україні мають намір змінити правила нарахування пенсійних виплат жінкам у віці 60 років.

Також розповідав Новинар, що фінансова установа "ПриватБанк" запустив нову послугу, тепер можна буде розраховуватися безконтактно за свої покупки.

Ще Новинар писав, що у нашій країні змінили правила перерахунку пенсійних виплат і встановили фіксовану дату індексації.