Глава Кабміну розповів, як досягти збільшення пенсій українців у два рази

Глава уряду Денис Шмигаль повідомив, що для підвищення доходів українських громадян необхідно запустити накопичувальну пенсійну реформу. За його словами, всі накопичувані гроші дадуть можливість пенсійним фондам інвестувати їх в економіку країни, йдеться на урядовому порталі.

Чиновник підкреслив, що другий рівень пенсійної реформи в Україні – це єдиний цивілізований спосіб забезпечити себе гідними пенсійними виплатами, які стануть вищими у два рази. Шмигаль зазначив, що, якби введення пенсійної реформи другого рівня відбулося 15 років тому, на даний момент держава мала б 50 мільярдами доларів накопичень.

Глава Уряду назвав ці кошти "довгими грошима та інвестиціями", які пенсійні фонди могли б використовувати для інвестицій в економіку країни. Відповідно до розрахунків, розмір пенсії міг би перевищувати існуючу у два рази. З цієї причини, переконаний прем'єр-міністр, це є тим кроком, який має бути зроблений в Україні для забезпечення гідної пенсії через 15 років.

Глава українського уряду також розповів, що в даний час ведеться робота над даним питанням з Мінфіном, Комітетом Верховної Ради, а також Кабінетом Міністрів.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що в Україні мають намір змінити правила нарахування пенсійних виплат жінкам у віці 60 років.

Також розповідав Новинар, що фінансова установа "ПриватБанк" запустив нову послугу, тепер можна буде розраховуватися безконтактно за свої покупки.

Ще Новинар писав, що у нашій країні змінили правила перерахунку пенсійних виплат і встановили фіксовану дату індексації.