Українці можуть за новими правилами оформляти субсидії, які документи для цього потрібні

У поточному році встановлені більш жорсткі правила оформлення допомоги від держави на оплату житлово-комунальних послуг. Як стало відомо, незабаром оформити субсидії українці зможуть за допомогою популярного додатка "Дія". На цей час завдяки цьому додатку можна оформити понад 70 різних електронних послуг. Інформацією ділиться Сьогодні.

Відзначається, що найближчим часом українці зможуть оформляти не тільки субсидії, а й пільги, всілякі послуги для ветеранів і матерів-одинаків. Не виключено, що новими привілеями українці зможуть скористатися вже восени.

Як стало відомо, сьогодні українці вже можуть з легкістю за допомогою "Дії" оформити близько 12 документів і скористатися 12 послугами та 70-ма електронних послуг. Також за допомогою мобільного додатку можна замінити водійське посвідчення.

Допомога від держави на оплату житлово-комунальних послуг призначається з того місяця, коли було зафіксовано звернення на її нарахування і до дати закінчення опалювального сезону і розраховується на неопалювальний сезон який в Україні встановлено з 1 травня по 30 вересня та опалювальний сезон — з 1 жовтня по 30 квітня.

Оформити допомогу від держави можна онлайн, скориставшись офіційним сайтом Мінсоцполітики. Для цього потрібно вибрати розділ "Е-сервіси", далі "Субсидії" і заповнити реєстраційну форму.

Також ще є один спосіб оформити документи. Для цього потрібно подати папери в електронному вигляді або ж паперовому. Якщо ви введете свою електронну адресу, то вам на пошту прийде PDF-версія форми, яку потрібно буде роздрукувати та подати до органу соціального захисту.

Трохи пізніше, це можна буде зробити за спрощеною формою, завдяки додатку "Дія".

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що деяка категорія українців платитиме менше за електроенергію.

Також розповідав Новинар, що стало відомо, хто з українців може розраховувати на субсидію в розмірі 10 000 гривень.

Ще писав Новинар які зміни очікують українців з приходом жовтня.