Погода в Україні 12 жовтня різко зміниться

Згідно з прогнозом синоптиків, 12 жовтня очікуються в деяких регіонах України крижані дощі, а вночі заморозки скують землю. Про те, якою буде погода у всіх областях країни, йдеться на сайті Укргідрометцентру.

У північних регіонах України 12 жовтня погода прогнозується сонячною, але періодично небо затягуватиме невеликими хмарами. Вдень температура повітря складе +13 максимум, ну а вночі похолодає і градусники опустяться до позначки + 2.

У центральних областях країни та в столиці вдень прогнозується сонячно, а денна температура повітря коливатиметься в діапазоні від +11 до +14, місцями +15. Вночі очікується значне зниження температури повітря, тому градусники опустяться до позначки + 3, місцями +2.

Сонячно, але з невеликими хмарами прогнозується і в східних регіонах країни. Вдень повітря там прогріється до + 16, максимум +18. Ну а вночі похолодає, і градусники не піднімуться вище +4.

У південних областях України частково сонячно, а на градусниках +14, +16 вдень. Місцями прогнозуються холодні дощі, тому температура повітря, звичайно ж, знизиться і на градусниках можна буде побачити до +13 максимум. Вночі прогнозується значне похолодання, тому вище +5 градусники не піднімуться.

У західних регіонах України очікуються крижані дощі та сира холодна погода. Протягом дня, стовпчики термометрів коливатимуться від + 7 до +12. Ну а вночі очікуються заморозки на поверхні ґрунту, а градусники максимум покажуть +2.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що українцям розповіли, що робити в тому випадку, якщо облгази спеціально завищують кількість використаного газу в платіжках.

Також писав Новинар, що вартість блакитного палива побила всі рекорди й тепер під загрозою опинилися робочі місця і вартість продуктів.

Ще розповідав Новинар, що в разі відмови від установки індивідуального газового лічильника громадян очікує "покарання".