З 1 грудня українським пенсіонерам збільшать пенсійні виплати

Українські пенсіонери отримують мізерні пенсії, що після оплати всіх комунальних послуг їм залишається ледь зводити кінці з кінцями. І ось з першого грудня їх виплати трохи збільшаться. Пенсіонери, що отримують мінімальні пенсії, отримуватимуть на 80 гривень більше, а ті хто отримують максимальні — примножать виплати на 800 гривень. Інформацією ділиться Обозреватель.

Згідно з інформацією, розмір мінімальний пенсійних виплат досягне 1 934 гривень, а ось сума максимальної пенсії зросте до 19 340 гривень. Дане збільшення затверджено в бюджеті Пенсійного фонду.

Підвищення пенсійних виплат пов'язане зі збільшенням прожиткового мінімуму. Відповідно до закону, мінімальний розмір пенсій не може бути нижче прожиткового мінімуму ля непрацездатних громадян. З грудня він досягне 1 934 гривень.

Що ж стосується максимальної пенсії, то він обмежений 10 пенсіями. Вже з першого зимового місяця сума пенсії зросте до 19 340 гривень. На даний розмір пенсій можуть розраховувати люди похилого віку, які свого часу отримували високі зарплати та за плечима мають великий стаж.

Крім того, громадяни, які мають стаж 30 років для жінок і 35 років для чоловіків, також можуть розраховувати на збільшення пенсій після досягнення 65 років. Їх виплати зростуть на 200 гривень, у зв'язку зі зростанням мінімальної заробітної плати.

Тепер замість 2 400 гривень вони отримуватимуть 2 600 гривень. Але ось в Україні розмір пенсійних виплат обмежений не для всіх. Судді в нашій країні отримують найвищі пенсії, які досягають близько 80 000 гривень.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в Україні з приходом Жовтня дуже багато що змінилося в житті простих громадян.

Також повідомляв Новинар, що в Україні подорожчало молоко і молочні продукти, фахівці розповіли в чому причина.

Ще писав Новинар, що деяку категорію українських пенсіонерів очікують доплати, хто опинився в категорії щасливчиків.