Українцям розповіли, коли цього року потрібно буде перевести стрілки годинника на зимовий час

Протягом 40 років, українці переводять стрілки свого годинника щорічно на літній, а вже потім, назад на зимовий час. Зазначається, що неодноразово, такий сезонний перевід часу хотіли скасувати у Верховній Раді України. Тому 3 березня, в першому читанні, був прийнятий законопроєкт, під №4201 "Про виключення часу в Україні". Про це стало відомо з матеріалу, опублікованого на новинному порталі ТСН.

Згідно з новим проєктом закону, передбачено встановити на території України єдиний Київський час і заборонити сезонне переведення стрілок на годину вперед і назад. Але, на жаль, вже в другому читанні, поки що, Верховна Рада України не змогла прийняти даний законопроєкт, після чого він був відправлений на доопрацювання. Тому у 2021 році, українцям знову доведеться переводити стрілки свого годинника на зимовий час, а точніше на годину назад.

Варто відзначити, що переводити годинник на зимовий час, тобто на годину назад, необхідно буде в останню неділю жовтня. Цього року випадає переведення часу на 31 жовтня. А оскільки переведення здійснюється на зимовий час, а саме на годину назад на вихідних, тому українці зможуть поспати довше.

Звичайно ж, багато хто не схвалює щорічне переведення стрілок хоч на літній, хоч на зимовий час, оскільки це негативно відбивається на самопочутті українців.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в Україні з приходом Жовтня дуже багато що змінилося в житті простих громадян.

Також повідомляв Новинар, що в Україні подорожчало молоко і молочні продукти, фахівці розповіли в чому причина.

Ще писав Новинар, що деяку категорію українських пенсіонерів очікують доплати, хто опинився в категорії щасливчиків.