Ціни на літні фрукти в магазинах і на ринках, восени досить-таки доступні

Як стало відомо, що на прилавках ринків можна побачити літні персики, і хоча самих фруктів небагато, то ціни на них восени все ж доступні. Про це стало відомо з інформації, опублікованої на новинному порталі agrotrend.

Наприклад, за кілограм персиків на ринках просять від 35 до 40 гривень. А це, досить-таки прийнятна ціна в осінній період.

Недорого коштують на ринках і груші. За кілограм даного фрукта просять від 15 гривень і до 20. Серед них є варіанти трохи дорожче, вартість яких становить від 50 до 60 гривень за кілограм. У магазинах груші можна купити від 30 гривень за кілограм.

Що стосується винограду різних сортів, то на ринках купити його можна від 25 гривень за кіло і до 60 гривень. У магазинах ціни на виноград трохи вище, а саме від 35 гривень за кілограм.

Ціни на сині сливи на ринках коштують в межах від 15 гривень і 20, до 30, а також 35 гривень за кілограм. Що стосується цін в магазинах на сливи, то там вони не перевищують 30 гривень за кіло.

Щодо яблук, то на ринках їх продають від 20 до 25 гривень за кілограм. А ось в магазинах ціни на них, за кілограм не перевищують 20 гривень.

З цього можна зробити висновок, що попри осінній сезон, вартість літніх фруктів залишається колишньою і досить-таки доступною багатьом українцям.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що українцям розповіли, що робити в тому випадку, якщо облгази спеціально завищують кількість використаного газу в платіжках.

Також писав Новинар, що вартість блакитного палива побила всі рекорди й тепер під загрозою опинилися робочі місця і вартість продуктів.

Ще розповідав Новинар, що в разі відмови від установки індивідуального газового лічильника громадян очікує "покарання".