Синоптики розповіли, коли прогнозується чергове потепління

Як стало відомо, що у другій декаді жовтня, в Україну прийде чергове "бабине літо". Синоптики відзначають, що в цей період, температура повітря підніметься до +20, а місцями навіть і вище, що не зовсім властиво в кінці жовтня. Про це стало відомо з інформації, опублікованої на порталі gsminfo.

Крім того, протримається така температура повітря недовго, і вже через тиждень знизиться до +8 вдень. Крім того, прогнозуються в цей період і холодні дощі. З 20 же жовтня ймовірні нічні морози до -10.

Починаючи з 25 числа, температура повітря значно знизиться, а вночі прогнозуються морози до -7 градусів. Ненадовго підніметься температура повітря в останні дні жовтня, і стовпчики термометрів покажуть максимум +10.

В останню неділю жовтня в Україну прийдуть не тільки холодні та затяжні дощі, а й мокрий сніг. Очиститься небо від хмарності, і вийде сонце вже 10 листопада. А ось температура повітря буде триматися такою ж низькою, а точніше в межах 0.

Перший сніг випаде ближче до середини листопада, але протримається він недовго, всього лише кілька днів, після чого, не залишиться від нього і сліду. В останній тиждень листопада прогнозуються наступні опади у вигляді снігу.

Що стосується погоди 12 жовтня, то згідно з прогнозом синоптика Наталки Діденко, буде сухо і тепло. Градусники піднімуться до + 15 вдень, а вночі опустяться до 0. Вітер прогнозується східний і північно-східний, швидкість якого не перевищить 10 метрів в секунду.

Тому постарайтеся встигнути насолодитися останніми теплими осінніми днями, оскільки незабаром настануть справжні зимові холоди. Теплих і сонячних осінніх днів залишилося вже зовсім небагато, адже попереду довга зима.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що українцям розповіли, що робити в тому випадку, якщо облгази спеціально завищують кількість використаного газу в платіжках.

Також писав Новинар, що вартість блакитного палива побила всі рекорди й тепер під загрозою опинилися робочі місця і вартість продуктів.

Ще розповідав Новинар, що в разі відмови від установки індивідуального газового лічильника громадян очікує "покарання".