Якою буде погода 13 жовтня поточного року

"Бабине літо" повільно прийшло до свого фінального акорду і на зміну сонячним та теплим дням прийшло похолодання з холодними дощами. Синоптики розповіли якою буде погода 13 жовтня. Прогноз був опублікований на сайті Укргідрометцентру.

У західних регіонах температура коливатиметься в межах +5...+13 градусів вдень, а вночі стовпчики опустяться до +2...+6 градусів. Вітер північно-західний 7-12 м/с. Вночі та вдень синоптики обіцяють дощі.

На Сході України повітря прогріється до +13...+17 градусів, а вночі буде прохолодніше. Стовпчики застигнуть в межах +5...+9 градусів. Вітер східний 7-12 м/с. у деяких регіонах можливі дощі.

У центральних областях вдень температура коливатиметься в межах +11...+13 градусів, а в нічний час +4...+ 8 градусів. Вітер північно-західний 7-12 м/с. вночі опадів не прогнозую, а вдень очікується дощ.

На півдні країни 13 жовтня повітря прогріється до +11...+17 градусів. Вночі стовпчики градусників опустяться до +6...+10 градусів. Вітер північно-західний 7-12 м/с. Вночі та вдень прогнозуються опади.

У північних регіонах вдень температура становитиме +11...+15 градусів, а вночі стовпчики опустяться до +2...+ 7 градусів. Вітер північно-західний 7-12 м/с. Вночі синоптики не обіцяють, а ось вдень можливий дощ.

У столиці 13 жовтня вдень температура досягне +9...+11 градусів, а до ночі опуститься до +3...+5. Вітер північно-західний 7-12 м/с. Вночі без опадів, а ось вдень синоптики обіцяють дощ. Тому запасайтеся теплими пледами та гарячим чаєм, щоб перенести холодну і похмуру погоду.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що деяка категорія українців зможе розраховувати на виплати в розмірі 10 000 гривень. 

Також розповідав Новинар, що в Україні в середині опалювального сезону може початися дефіцит блакитного палива, названа причина.

Ще писав Новинар, що синоптики дали свій прогноз на весь поточний місяць, до чого ж готуватися українцям.