Українцям розповіли, як працюватимуть банки та поштові відділення з 14 по 17 жовтня

Нацбанк України, а також інші найбільші банки країни встановили робочий графік на "довгі вихідні" з 14 по 17 жовтня. Відзначається, що в ці дні будуть закриті відділення, як приватних, так і державних фінансових установ, а саме Альфа-Банку, "ПриватБанку", ПУМБа і Райффайзен Банку. Що стосується обмінників, терміналів і банкоматів, то вони повинні працювати. Про це стало відомо з інформації, опублікованої на сайті НБУ в соціальній мережі Facebook.

Національний банк України дав рекомендації фінансовим установам зробити дні з 14 по 17 жовтня не робочими, відповідно банки дослухалися поради регулятора. Тому, всі міжбанківські операції з 14 по 17 число, здійснені через систему електронних платежів, проходити будуть 18 числом.

Попри те, що 15 жовтня, в п'ятницю, всі фінансові установи могли б здійснювати касові операції без відкриття оперативного дня, то все ж банки прийняли рішення, що не будуть в цей день приймати клієнтів.

Відзначається, що у багатьох фінансових установ скороченим робочим днем буде вважатися середа, 13 жовтня. Тобто, в цей день відділення будуть закриватися на годину раніше, ніж зазвичай.

Що зобов'язані всі банки у святкові дні:

  • Вони зобов'язані забезпечити роботу обмінних пунктів і банкоматів.
  • Зобов'язані поповнювати необхідною кількістю готівки банкомати.
  • Зобов'язані видавати заздалегідь соцвиплати та пенсії, щоб уникнути затримок.

Як працюватимуть поштові відділення з 14 по 17 жовтня:

  • 14 жовтня працюватиме 91 чергове відділення "Укрпошти". В інші ж дні пошта працюватиме за звичайним графіком.
  • Відділення "Нової Пошти" 14 і 15 числа працюватимуть за графіком суботи.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в Україні мають намір розширити список продуктів, які буде заборонено повернути йди обміняти в магазині.

Також повідомляв Новинар, що в нашій країні подорожчає молоко і молочні продукти, фахівці розповіли з чим це пов'язано.

Ще писав Новинар, що українцям доплачуватимуть за покупку нового автомобіля, але лише за однієї обов'язкової умови.