Українцям озвучили причину глобального подорожчання харчових продуктів

Як стало відомо, що представники світових великих брендів заявили про те, що по закінченню пандемії значно подорожчають продовольчі товари. Як повідомив керівник одного з найбільших виробників харчових продуктів у світі, що незабаром люди на їжу будуть витрачати набагато більше грошей, ніж зараз. Також про підвищення цін на продукти заявили й в капанні PepsiCo. Про це стало відомо з інформації, опублікованої на новинному порталі bbc.

За словами глави Kraft Heinz Мігеля Патрісіо, концерн був змушений підіймати ціни через зростання інфляції в усьому світі, в декількох країнах. Відзначається, що сильно на зростання цін у всьому світі вплинув карантин і локдаун. Крім того, виробництво сировини, при цьому, скоротилося в багатьох країнах. Також введені були на виробництвах обмеження на готову продукцію.

Як заявив глава Kraft Heinz, що на харчові продукти, людям просто доведеться звикнути до таких їх високих цін. Так само він підкреслив, що кількість землі, на якій можна було б щось вирощувати залишається незмінною, в той час, як чисельність населення збільшується.

Впливають на подорожчання продуктів і високі ціни на блакитне паливо, оскільки через газову кризу почали зростати й ціни на електрику. А це вже змушує власників, скорочувати або закривати роботу теплиць.

Нещодавно розповідав Новинар, що субсидіантам повідомили, на який розмір виплат вони можуть розраховувати в цьому опалювальному періоді.

Також писав Новинар, що вартість блакитного палива різко зметнуло вгору, до чого це може привести.

Ще Новинар повідомляв, що деяка категорія українців платитиме менше за електроенергію.