Синоптики розповіли якою буде погода 16 жовтня поточного року

Жовтень порадував українців теплими та сонячними днями. Можливо, в останній раз громадяни змогли насолодитися "бабиним літом" і запастися приємним і хорошим настроєм на майбутні похмурі дні. Синоптики повідомили, що приготував день 16 жовтня. Прогноз був опублікований на сайті Укргідрометцентру.

У день 16 жовтня на Заході України температура коливатиметься в межах +11...+13 градусів вдень, а ось до ночі температура знизиться до -1...+4 градусів. Вітер західний 7-12 м/с. істотних опадів синоптики не обіцяють.

У східних регіонах денна температура повітря складе +11...+16 градусів, а ось вночі стовпчики градусників опустяться до 0...+2 градусів. Вітер південно-західний 5-10 м/с.вночі та вдень істотних опадів не віщується.

На півдні країні вдень повітря прогріється до +11...+14 градусів. У нічний час температура опуститися до +2...+6 градусів. Очікується північно-східний вітер 5-10 м/с. Істотних опадів синоптики не прогнозують.

У центральних регіонах температура коливатиметься в межах +11...+13 градусів, а ось вночі -1...+4 градусів. Вітер південно-західний 5-10 м/с. Опадів не віщується.

У північних регіонах стовпчики градусників досягнуть позначок +10...+12 градусів вдень і 0...+3 градусів вночі. Можливий південно-західний вітер 5-10 м / с. Дощів синоптики не обіцяють.

У столиці України 16 жовтня повітря прогріється до +10...+ 12 градусів, а вночі стовпчики градусників опустяться до +2...+ 4 градусів. Вітер південно-західний 5-10 м/с. День буде сухим і істотних опадів не прогнозують.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що в Україну йде чергове потепління синоптики повідомили, коли наступи чергове "бабине літо".

Також писав Новинар, що потрібно обов'язково зробити напередодні величезного православного свята Покров Пресвятої Богородиці.

Ще розповідав Новинар, що синоптик попередила українців якою буде зима в поточному році і до яких температур варто приготуватися заздалегідь.