Українцям розповіли, якою буде погода у всіх регіонах країни 18 жовтня

Після нетривалого потепління у всіх регіонах України у свої права вступила справжня осінь, з холодними та сирими днями й морозними туманними ночами, а також з опадами у вигляді дощу. Про те, якою буде погода 18 жовтня, стало відомо з інформації, опублікованої на сайті Укргідрометцентру.

Почнемо з північних регіонів України, там 18 числа прогнозується похмура з короткочасними проясненнями погода. Опади малоймовірні, а ось денна температура повітря не підніметься вище +12. Вночі очікуються заморозки на поверхні ґрунту, а також в повітрі, максимальна температура складе від +1 до +3.

У центральних областях країни, а також у столиці погода буде ясною і без опадів, але правда вже сирою і прохолодною. Вдень градусники піднімуться до + 12, максимум до +13, ну а вночі різко знизяться до +3. Місцями прогнозуються заморозки, а стовпчики термометрів покажуть не вище +1.

У південних регіонах України 18 числа погода буде ясною і відносно комфортною. Вдень стовпчики термометрів піднімуться до + 14, ну а вночі опустяться до +2, місцями +4.

У західних областях країни прогнозується відносно ясна погода, проте періодично хмари все ж ховатимуть Сонце. Вдень повітря прогріється до + 13, а вночі градусники опустяться до +2, місцями прогнозуються заморозки на поверхні ґрунту, тому покажуть 0.

Ясно і сухо 18 числа буде в східних регіонах країни. Там, вдень стовпчики термометрів піднімуться до + 14, ну а вночі очікується значне зниження температури повітря до +1.

Нещодавно повідомляв Новинар, що в Україні можуть ввести обов'язкову вакцинацію.

Також розповідав Новинар, що українцям показали як зросли ціни на хліб і кондитерські вироби та що буде з їх вартістю до кінця поточного року.

Ще писав Новинар, що міністр Ляшко розповіла кого можуть відсторонити від роботи та за що.