Синоптики розповіли, якою буде погода 17 жовтня

Осінь повільно підходить до свого екватора і продовжує радувати відносно теплими та сонячними днями. Зрідка країна опиняється у владі дощів і похмурих осінніх днів. Синоптики повідомили, що приготував день 17 жовтня. Прогноз погоди був розміщений на сайті Укргідрометцентру.

У західних регіонах температура коливатиметься в межах +11...+13 градусів, а вночі стовпчики градусників опустяться до +2...+4 градусів. Вітер північно-західний 5-10 м/с. Вдень очікується сонячна погода, опадів синоптики не обіцяють.

На Сході країни повітря прогріється до +11...+16 градусів. У нічний час температура знизиться +3...+7 градусів. Вітер східний 5-10 м/с. Вдень і вночі очікуються дощі.

У центральних регіонах температура коливатиметься в межах +11...+14 градусів, а вночі стовпчики градусників досягнуть відміток +2...+5. Можливий вітер північно-західний 5-10 м / с. Вдень і вночі істотних опадів не очікується.

На півдні України вночі синоптики обіцяють дощі, а от вдень істотних опадів не віщується. Сонце прогріє повітря до + 12...+14 градусів, а вночі трохи похолодає +5...+7 градусів. Вітер північний 5-10 м/с.

У північних регіонах вдень температура коливатиметься в межах +11...+13 градусів, а в нічний час температура досягне +2...+4 градусів. Заморозків синоптики не обіцяють, на відміну від попередньої доби. Вітер північно-західний 5-10 м/с. Опадів також не прогнозують.

У столиці України 17 жовтня вдень стовпчики градусників досягнуть +11...+13 градусів, а вночі температура знизиться до +2...+4 градусів. Вітер північно-західний 5-10 м/с. Опадів синоптики не обіцяють.

Нещодавно розповідав Новинар, що синоптики повідомили якою буде погода на величезне православне свято Покрова Пресвятої Богородиці.

Також повідомляв Новинар, що синоптики розповіли коли в Україну прийде чергова вона потепління.

Ще писав Новинар, що фахівці відзначають, що з середини зими може початися дефіцит блакитного палива, названа причина.