В Україні стрімко зростають ціни на популярний овоч

У нашій країні з кожним днем дорожчають популярні продукти харчування. М'ясо, крупи, соняшникова олія дорожчають на очах. Щорічно саме в цей період стартує сезон підготовки до зими та люди починають скуповувати різноманітні овочі, яких на ринках в достатній кількості. Про подорожчання популярного овочу розповідає GSMinfo.

Жодне блюдо неможливо уявити без смачного і корисного овочу — цибулі. Він повинен бути в кожному будинку. Щорічно з цибулею спостерігається одна і та ж ситуація. З початку ціна на нього не висока, проте в один момент його вартість починає стрімко зростати, і до зими він коштує вже у два рази більше.

Саме в такі моменти деякі українці радіють, що встигли зробити запаси цибулі та купити його за демократичною ціною. А ті, хто ще не встиг купити даний овоч, потрібно поспішити, адже ціна на нього стрімко зростає.

Вже на цьому тижні на ринках і в супермаркетах відзначалося невелике подорожчання даного продукту. Якщо, а минулого тижня ще можна було знайти дрібні сорти цибулі за ціною 4 гривні, то вже на зараз Ціна досягла 6 гривень за кілограм.

Середні сорти минулого тижня обходилися українцям в межах 9-10 гривень за кіло, то зараз цибуля такого сорту досяг 12-13 гривень. Принаймні такі цінники відзначаються в супермаркетах.

Варто нагадати, що минулої зими вартість цибулі становила 40 гривень за один кілограм, тому можна купити пару Десяткою кілограм вже зараз, поки ціна не досягла рекордних позначок.

Всупереч тому, що в нашій країні в цьому році зафіксований відмінний урожай овочів, ціни на них залишаються такими ж високими й вони вищі, ніж були минулого року. Значно зросли в ціні крупи - гречка і рис і їх вартість лише зростатиме.

Нещодавно розповідав Новинар, що українцям повідомили, що буде з цінами на соняшникову олію.

Також повідомляв Новинар, що ціна на цукор продовжує зростати і може досягти позначки 40 гривень за кілограм.

Ще писав Новинар, що в Україні майже в півтора раза подорожчала популярна крупа.