Якою буде погода в Україні 12 листопада

По всій території України 12 листопада погода хоч і буде відносно ясною, проте дуже холодною і морозною. Про те, в яких областях країни і які заморозки прогнозуються, розповіли синоптики на сайті Укргідрометцентру.

Отже, в північних регіонах України прогнозується ясна погода, але час від часу хмари все ж ховатимуть Сонце. До речі, незважаючи на сонячну погоду – буде дуже холодно. Вночі стовпчики термометрів опустяться до -2 градусів. А ось вдень буде невелике підвищення температури повітря, тому стовпчики термометрів піднімуться до +5 градусів.

У південних областях країни 12 листопада прогнозується ясна, але дуже холодна погода. Тому, незважаючи на сонячний день, градусники покажуть максимум +9. А вночі так і взагалі стовпчики термометрів опустяться нижче нуля, до -2 градусів.

У західних регіонах країни також сонячно, але холодно. Вночі градусники покажуть -2, а ось вдень прогнозується невелике підвищення температури повітря, всього лише до +7. Хоча місцями градусники досягнуть позначки в + 10 градусів.

У східних областях України 12 числа прогнозується відносно ясна, проте холодна погода. Вночі градусники опустяться до позначки в -4 градуси. Ну а вдень піднімуться максимум до +6 градусів.

Що стосується центральних регіонів України, а також столиці, то там 12 Листопада також прогнозується ясна, але прохолодна погода. Вдень градусники не піднімуться вище + 6, місцями +8 градусів. Ну а вночі очікується зниження температури повітря до -2 градусів.

У таку погоду потрібно одягатися якомога тепліше, адже по відчуттю буде здаватися на багато прохолодніше.

Нещодавно розповідав Новинар, що українцям повідомили, що буде з цінами на соняшникову олію.

Також повідомляв Новинар, що ціна на цукор продовжує зростати й може досягти позначки 40 гривень за кілограм.

Ще писав Новинар, що в Україні майже в півтора раза подорожчала популярна крупа.