В Україні впав попит на одну з популярних професій

Як стало відомо, що попит в Україні знизився на прибиральників. Заробітна плата таким працівникам, залежно від тривалості робочого дня, становить від 4 000 гривень і до 15 000 гривень. Відомо про це стало з матеріалу, опублікованого на порталі obozrevatel.

За словами керівника відділу по роботі з партнерами Jooble, Олени Кирильевниной, робота прибиральників досить-таки часто має сезонний характер. Згідно з результатами аналітиків, то найбільший попит на даних працівників досягає навесні, а самий пік – влітку. Однак спад починається вже восени, у зв'язку з цим і кількість вакансій теж зменшується.

Великий попит саме в теплий період пояснити можна тим, що в цей час необхідні працівники для прибирання в готелях, ресторанах, кафе, туристичних організаціях, оскільки багато приїжджих з метою відпочинку і туристів.

По всій Україні, на сьогодні, згідно з даними Jooble, доступно всього близько 4 000 вакансій для прибиральників. Що стосується заробітної плати їм, то це від 5 000 гривень на місяць, і до 15 000 гривень, до речі, остання є найбільш високооплачуваною вакансією.

Крім того, ще заробітна плата в першу чергу залежить і від самого обсягу робіт, а також від рівня кампанії або організації, куди потрібно прибиральник. Значення має і самі міста, адже чим більше місто, наприклад, місто-мільйонник, то і зарплата відповідно буде вище. На сьогодні, серед таких великих міст, де потрібні прибиральники та багато для них вакансій, Є Харків, Дніпро ну і звичайно ж Київ.

Найчастіше, роботодавці на дану роботу шукають саме жінок у віці від 20 і до 50 років. Графік роботи для них зазвичай позмінний, тобто, 2 через 2, ну або ж 3 через 3, з 08:00 до 21:00.

А ось що стосується найнижчої заробітної плати, то за даними Держстату становить вона 10,9 тисячі гривень у Чернівецькій області. Безумовно, що заробляють найбільше саме в столиці, там заробітна плата становить 20,6 тисячі гривень. Відзначається, що різниця між найнижчою і найвищою зарплатою в Україні для прибиральників значна.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в платіжках за блакитне паливо з'явитися ще одна, додаткова графа.

Ще Новинар повідомляв, що українці переплачують за блакитне паливо величезні суми у зв'язку з підвищенням абонплати.

Також писав Новинар, що громадянам розповіли, якої категорії знизили тариф на газ і що потрібно зробити, щоб платити менше.