За що можуть конфіскувати авто і які штрафи доведеться платити українцям

Вже 10 листопада в Україні закінчився пільговий період розмитнення "евроблях", тому ті, хто не встиг свої машини легалізувати, змушені будуть заплатити чималий штраф, розмір якого становить 170 тисяч гривень. Відзначається, що у власників авто, при цьому, є два варіанти, а саме, розмитнити їх вже за старою ціною, ну або ж просто вивезти їх. Відомо про це з матеріалу, опублікованого на порталі obozrevatel.

Відзначається, що за весь даний їм період, встигли розмитнити свої автомобілі лише 10% власників "евроблях". А ось деякі з них так і взагалі не намагалися легалізувати авто. Інші ж просто не змогли знайти для сплати разового штрафу, який становить 8,5 тисяч гривень, кошти, а також вартості розмитнення за пільгою. Але при цьому самі власники "евроблях" звинувачують у всьому прийнятий закон, аргументуючи це тим, що він не дав можливість всім оформити автомобілі.

Важливо підкреслити, що оформляти заборонили старі машини, які не відповідають навіть стандарту Євро-2. Також проблемою в розмитненні стало і те, що дуже часто, ті хто ввозять в Україну такі авто, оформляють їх закордоном на якусь фірму або кампанію, а українці, мовляв, просто їздили на них за дорученням, а ось тепер, щоб легалізувати таку машину, необхідно зняти її з обліку там, де вона була оформлена за кордоном, але зробити це без офіційного власника неможливо.

Тепер у власників таких машин є тільки три варіанти:

  • Назад закордон вивезти автомобіль.
  • Розмитнити дане авто без пільг і при цьому заплатити штраф.
  • За несплату штрафу конфіскують дане авто.

Тому українців, які не вивезли автомобіль назад і не розмитнили його, чекають чималі штрафи. А точніше, якщо таку машину на дорозі зупинить поліція, то штраф вони власнику випишуть у розмірі 8 500 гривень. При повторній зупинці поліцейськими розмір штрафу збільшитися до 17 000 гривень. А ось митниця не тільки випише штраф у розмірі 170 000 гривень, а й конфіскують даний автомобіль.

Нещодавно розповідав Новинар, що українцям повідомили, що буде з цінами на соняшникову олію.

Також повідомляв Новинар, що ціна на цукор продовжує зростати та може досягти позначки 40 гривень за кілограм.

Ще писав Новинар, що в Україні майже в півтора раза подорожчала популярна крупа.